Vermione

VERMIONE JE JEDINEČNÁ KOSMETICKÁ ŘADA ČESKÝCH KRÉMŮ,

KTERÉ POMÁHAJÍ ŘEŠIT ZÁVAŽNÁ KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ POMOCÍ ENZYMATICKÉ LÉČBY.

Tato kosmetická řada poskytuje optimální péči o pokožku s jedinečnými léčebnými účinky v širokém spektru kožních problémů.

Z kosmetického hlediska: Vrásky, celulitidu, strie, pigmentové skvrny, jizvy, červené žilky, padavost vlasů a další kosmetické vady.

Z medicínského hlediska: Psoriázu, atopické ekzémy, opary, HPV infekci, bércové vředy, popáleniny, hemeroidy a pooperační jizvy.

  • Kosmetické krémy Vermione jsou prvními a jedinými na světě, které obsahují a využívají soubor stabilizovaných tělních enzymů v bílkovinovém prostředí.
  • Produkty řady Vermione lze využívat ve smyslu preventivním i léčebném.
  • Všechny krémy jsou založeny na zcela unikátním biologickém extraktu z kalifornských žížal, který má schopnost ovlivňovat fyziologické procesy probíhající v kůži a ve sliznicích a obnovit pružnost pokožky a hydratovat.
  • Řada léčebných krémů Vermione je ve své kategorii světovým unikátem s celosvětovým registrovaným patentovým chráněním. Krémy jsou dermatologicky testovány a mají osvědčení Státního zdravotnického ústavu.
  • Nový přípravek a technologie výroby Vermione extraktu, nám dává do rukou prostředek se širokou škálou použití, jak v kosmetickém, tak farmaceutickém průmyslu.
  • V některých případech, přípravkem lze zcela nahradit léčbu kortikoidy a zároveň přípravky Vermione mají prokazatelný komplexní účinek při léčbě některých chorob (HPV infekce a jiné virové infekce), na které je současná léčba neúčinná.
  • Obsažené enzymy pronikají do nejspodnější vrstvy pokožky a při styku s poškozenou kožní tkání se aktivují. Dodávají kožní tkáni potřebné vitamíny a posilují její imunitu. Léčebný proces enzymů je známý pro jeho vytlačování poškozených a odumřelých buněk směrem k povrchu pokožky, což je zpravidla jasným důkazem pozitivního a obnovovacího účinku působení enzymů.

Produkty Vermione můžete zakoupit v mém studiu.