Ultrazvuk

SKIN SCRUBBER PEELING

Tento unikátní, moderní a skladný přístroj přináší nový styl práce do kosmetického salonu. Jeho předností a hlavním programem je metoda bezbolestného, šetrného a velmi účinného hloubkového čištění pleti. Dále je to jinak obtížně řešitelné zklidnění podrážděné pleti, zlepšení kuperózy a intenzivní hydratace s liftingem. Ošetření je bezbolestné, jednoduché a s viditelným efektem na pleti zákazníka.

ÚČINKY PŘÍSTROJE

Exfoliace pleti

Proti hnědým skvrnám, protivráskové ošetření. Povrchový peeling pleti bez použití peelingového krému. Cílem je odstranění odumřelých kožních buněk, rozzáření pleti, a také detoxikace. Částečně při tomto ošetření dochází k redukci melaninu z povrchu pokožky, čímž se současně odstraňují nežádoucí skvrny na pleti.

Hloubkové čištění pleti

Vhodné i pro problematickou pleť. Nahrazuje manuální, někdy až nepříjemné mechanické čištění pleti. Klientka neodchází po ošetření s podrážděnou a zčervenalou pletí.

Hydratace pleti

Viditelně příznivé výsledky už po prvním ošetření, kde dochází ke zlepšení mikrocirkulace pleti, k jejímu okysličení a viditelné pružnosti.

Lifting a vpravování účinných látek do pleti

Vhodné pro dehydrovanou, suchou i zralou pleť, kde ultrazvuk příznivě působí na vrásky. Vhodné na vpravování kosmetických sér a ampulek do pleti. Účinné ošetření kuperózy.