Vyjádření klientely

Jitka, Brno 

Zákaznice

"Paní Marcelu znám asi 9 leta jsem s ní jako s kosmetičkou moc spokojená.Nejen,že je šikovná,své práci rozumí-to si myslím,že by mělo být v každé profesi samozřejmostí.Ona se ale pořád vzdělává v rámci svého oboru,umí mi poradit,vyzná se v bylinkách...O své práci přemýšlí,ví toho určitě nad rámec své profese,ale nespí na vavřínech.Vzhledem k tomu,že má rodinu,2 děti-klobouk dolů! Mně by se o víkendech určitě na školení jezdit nechtělo.A dobře se s ní povídá,dobře se s ní i mlčí."

Ivana, Brno-Řečkovice 

Zákaznice

"Dobrý den,
Navštěvuji pravidelně kosmetické studio "Buď krásná" již delší dobu na kosmetiku a manikúru. Se službami tohoto studia jsem byla vždy spokojená a
Předpokládám, že sem budu nadále docházet. "

Libuše 

Zákaznice

"Paní Marcela je velice pečlivá, výborná kosmetička, chodila jsem po
různých kosmetikách včetně "značkových" ale k paní Marcele už chodím téměř
5 let a nemám touhu měnit. Neustále se zdokonaluje a navštěvuje různé
kurzy, takže si můžete vybrat masáž i druh ošetření. Můžu jen doporučit"

Renata Komendová 

Zákaznice

"Chodím již několik let k paní Chocholoušové na epilaci celých nohou a jsem velmi spokojená. Je pečlivá a příjemná. Mohu doporučit."

Regina, 27 let, Brno 

Zákaznice

"Paní Chocholoušová používá kvalitní přírodní pleťovou kosmetiku, která mi vyhovuje a při každém ošetření mi udělá báječnou masáž. Návštěvu kosmetiky mohu Všem vřele doporučit."

Barbora, Brno 

Zákaznice

"Paní Chocholoušová je moc milá a pečlivá, určitě se k ní budu vracet."

Zdeňka, Brno

Zákaznice

Paní Marcelka je velice šikovná a precizní. Jsem s ní velice spokojená.

Anna B., Brno

Zákaznice

Studio Buď krásná navštěvuji dlouho a jsem velice spokojená. Ošetření je prováděno profesionálně kvalitními přípravky. Prostředí příjemné, přístup milý a vstřícný. Velice doporučuji.
Olga, Brno

Zákaznice

K paní Marcele chodím již 10 let, s její péčí jsem nadmíru spokojená. Je velice šikovná, pečlivá a vždy příjemně naladěná. Klient je pro ni na prvním místě. Její kosmetické přípravky mě velmi vyhovují. Také oceňuji bezbolestný ultrazvukový přístroj, který používá pro čištění pleti při kosmetice.