Radiofrekvence - lifting

Radiofrekvenční lifting

Neinvazivní, časově nenáročná metoda pro vypínání pokožky a remodelaci kontur obličeje a těla.        RF aplikujeme pomocí speciálních hlavic, které zahřívají tkáně v podkoží na vysokou teplotu, což způsobuje přeskupení a zúžení kolagenových vláken. Výsledkem ošetření je vypnutá, omlazená a osvěžená pleť a to nejen navenek, ale i hluboko v podkoží. Celkový efekt terapie radiofrekvencí je podpořen stimulací kolagenových vláken, která jsou "stavebními kameny" pleti. Čím lepší je jejich kondice, tím vypadá naše pleť mladší.

Jak péče probíhá?

Radiofrekvence  je zcela bezbolestná a neinvazivní, proto nejsou třeba žádná omezení ani rekonvalescence. V průběhu aplikace pociťujete pouze teplo. Dlouhodobější výsledky RF se dostavují po 4 - 5 šetřeních. Každé sezení trvá, podle individuální indikace, od 20 do 40 minut. Účinek spočívá v zahřátí kůže v úrovni dermis a krátkodobě se dosáhne teploty až 42°C, což nastartuje remodelaci a novotvorbu kolagenu. Okamžitě po zahřátí dermis dojde ke kontrakci a zesílení přítomných kolagenových vláken a tím následně k vyhlazení vrásek. Teplem poškozená stará kolagenová vlákna v ošetřené tkáni nastartují formování nového kolagenu. Lokální vzestup teploty v dané oblasti vede také ke zvýšení prokrvení a metabolismu tkáně.


Radiofrekvence koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, vypnuté linie kolem očí, nosu a úst, vyhlazené nebo zjemněné vrásky, zesvětlení hnědých skvrn. Krásně vyhlazuje pleť s rozšířenými póry a s nerovnostmi po problematické pleti.
Péče je ideální pro osoby s povadající pokožkou obličeje, krku a dekoltu či jakékoliv jiné části těla, pro ženy i muže, kteří chtějí výrazně zlepšit svůj vzhled. Pro zastavení stárnutí je dobré začít absolvovat RF již před 35. rokem.

 Nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivé (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned potom se může vrátit zpět do běžného života. Po podstoupení péče tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá, prokrvená. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.
Protože stárnutí nelze zastavit, je vhodné buď průběžně při pravidelné kosmetice nebo formou kúr v určitých intervalech ošetření opakovat.  Lze provádět každý týden po dobu 8 až 10 týdnů, poté 1x za měsíc, při kosmetice. Liftingového efektu dosáhneme již po 4-5 aplikacích.

RADIOFREKVENCE
RADIOFREKVENCE

Ceny péče:

BALÍČEK

4 + 1 ZDARMA - 4760 Kč

Jednorázová péče - 1190 Kč


Kontraindikace:
- osoby se sluchátky, kardiostimulátory nebo jinými kovovými implantáty

- osoby se silikonovými implantáty

- těhotenství

- trombózy, závažné křečové žíly, nádory, vředy nebo otevřené rány

- febrilní nebo akutní zánětlivé procesy

- oblast štítné žlázy

- opatrnost u osob s nízkým krevním tlakem

- během menstruace

- osoby citlivé na teplo

- nedoporučuje se aplikovat na spodní část břicha v případě přítomnosti nitroděložního tělíska

- nedoporučuje se používat na břicho během menstruace

- nedoporučuje se aplikovat v den depilace