Kosmetika Natinuel

Mladá kůže a špičkový výsledek - to je Natinuel

V našem studiu budete ošetřeni novými biotechnologickými přípravky italské značky Natinuel. Tyto produkty mají nejen depigmentační vlastnost, ale i důležité vlastnosti bojující proti stárnutí a také fotoochranné vlastnosti.

Během ošetření bioceutiky Natinuel oceníte jejich účinek, rychlost aplikace, přesnou cílenost programu.

Natinuel je víc než jen kosmetika, je to celá filozofie, která staví výzkum na prvním místě. Ten se nezaměřuje pouze na "příznaky", ale komplexně na kůži a usiluje o rozšíření účinnosti jejího metabolismu. Natinuel usiluje o zachování biologického základu kůže. Natinuel je výsledkem motivace velmi renomovaného dermatologa s obrovským týmem lidí, které spojovala vize nové kosmetiky, nové kosmetické péče o pleť, řadě kosmetických produktů věnující se péči a zdraví pokožky, a bude založena na nejnovějších výsledcích výzkumu a inovacích v dermatologii a estetických zkušenostech v konsolidovaném odvětví.

Základní charakteristika:

Natinuel je odpovědí na požadavky vaší pleti. Představuje ideální propojení mezi medicínou a estetikou, které umožňuje překonat nyní již zastaralý koncept používané kosmetiky a otevírá nové obzory a možnosti v oblasti aplikace estetických molekulárních bioceutik.

Všechny produkty pro profesionální i domácí péči obsahují řadu vybraných účinných látek, které působí synergicky a cíleně na pleť. Jsou hypoalergení, neobsahují SLS, neobsahují parabeny, jsou vyráběny striktně podle norem EU. Jedná se o nejnovější generaci produktů.

Fakta o Natinuelu

Produkt má depigmentační vlastnosti, má zřejmé a důležité vlastnosti bojující proti stárnutí, má fotoochranné vlastnosti.

Kosmetika může být definováná jako bioceutický výrobek, to znamená, že její síla, její potenciál a jedinečnost ji odlišují od jiných estetických výrobků. Bioceutický produkt je výrobek nové generace.

Bioceutika Natinuel jsou specialistou na udržení mladistvého vzhledu, intenzivní omlazení neinvazivním způsobem, pracují nejenom na povrchu pokožky, ale ve všech třech úrovních.

Na rozdíl od běžných produktů, které působí většinou pouze na první rohovou vrstvu pokožky a pokožka dobře hydratována, vyživená může působit zdravým a svěžím dojmem, při práci s Natinuel produkty se pokožka ozdravuje a stává se svěží, mladistvou, a pleti se navrací správné hydratační vlastnosti.

Certifikáty

Kosmetika Natinuel je výhradně a zcela realizována v Itálii dvěmi kosmetickými továrnami.

Natinuel je jediná řada výrobků k zevnímu použití v estetickém sektoru, která je schválená ze strany AMIA (Associazione Medici Italiani Antiaging-Asociace italských lékařů Antiaging) .

Vše je certifikované a prokazatelně naprosto nezvratné. AMIA je italská vědecko-lékařská asociace, nezisková, která v roce 2008 vytvořila divizi estetické medicíny, která čítá k dnešnímu dni cca 150 zapsaných členů, zároveň v těchto letech zahájila a uskutečnila řadu vědeckých školení na různých úrovních a bez jakéhokoli obchodního cíle, kterých se může účastnit kterýkoli člen AMIA bez ohledu na produkty, které používá.

Ocenění AMIA je ocenění, které by chtěla každá profesionální řada produktů určená pro salónní péči.

Ještě více informací najdete na webu.