Ultrazvuk

A co ultrazvukový přístroj umí?

  • HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PLETI bez bolestivého mačkání
  • LIFTING PLETI
  • DEPIGMENTAČNÍ OŠETŘENÍ
  • OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ PLETI
  • REDUKCI ČERVENÝCH ŽILEK NA OBLIČEJI

SKIN SCRUBBER PEELING

Tento unikátní, moderní a skladný přístroj přináší nový styl práce do kosmetického salonu. Jeho předností a hlavním programem je metoda bezbolestného, šetrného a velmi účinného hloubkového čištění pleti. Dále je to jinak obtížně řešitelné zklidnění podrážděné pleti, zlepšení kuperózy a intenzivní hydratace s liftingem. Ošetření je bezbolestné, jednoduché a s viditelným efektem na pleti zákazníka.

PŘEHLED ÚČINKŮ PŘÍSTROJE

Exfoliace pleti

Antipigmentační, protivráskové ošetření. Povrchový peeling pleti bez použití peelingového krému. Cílem je odstranění odumřelých kožních buněk, rozzáření pleti, detoxikační efekt. Částečně při tomto ošetření dochází k redukci melaninu z povrchu pokožky, čímž má formou kúry vliv na nežádoucí pigmenty v pleti.

Hloubkové čištění pleti

Vhodné i pro aknózní pleť. Nahrazuje manuální, někdy až nepříjemné mechanické čištění pleti. Klientka neodchází po ošetření s podrážděnou a zčervenalou pletí.

Hydratace pleti

Viditelně příznivé výsledky už po prvním ošetření, kde dochází ke zlepšení mikrocirkulace pleti, k okysličení pleti a viditelné pružnosti.

Lifting a vpravování účinných látek do pleti Vhodné pro dehydrovanou, suchou i zralou pleť, kde ultrazvuk příznivě působí na vrásky. Vhodné na vpravování kosmetických sér a ampulek do pleti. Účinné ošetření kuperózy.