Kosmetika

NOVODOBÁ KŮŽE, ŠPIČKOVÝ VÝSLEDEK - NATINUEL

Produkt má depigmentační vlastnosti Má zřejmé a důležité vlastnosti bojující proti stárnutí Má fotoochranné vlastnosti

Během ošetření bioceutiky Natinuel oceníte účinek, rychlost aplikace, cílenost programu.

Natinuel je filozofie, která staví výzkum na prvním místě.

  • Natinuel usiluje o zachování biologického základu kůže. Nestačí si dávat pozor pouze na vrásky, kožní skvrny a gravitační působení na kůži - dnes má výzkum nový cíl. Už se nezaměřujeme pouze na "příznaky", ale s více komplexním pohledem, na kůži - usilujeme o rozšíření účinnosti jejího metabolismu.

Natinuel je výsledkem motivace velmi renomovaného dermatologa s obrovským týmem lidí, které spojovala vize nové kosmetiky, nové kosmetické péče o pleť, řadě kosmetických produktů věnující se péči a zdraví pokožky, a bude založena na nejnovějších výsledcích výzkumu a inovacích v dermatologii a estetických zkušenostech v konsolidovaném odvětví.

Základní charakteristika Natinuel:

Je to odpověď na požadavky Vaší pleti. Představuje ideální propojení mezi medicínou a estetickou, které umožňuje překonat nyní již zastaralý koncept používané kosmetiky a otevírá nám nové obzory a možnosti v oblasti aplikace estetických molekulárních bioceutik. Všechny výrobky NATINUEL pro profesionální nebo domácí péči, obsahují řadu vybraných účinných látek, působících synergicky a cíleně na pleť.

Produkty jsou hypoalergení, neobsahují SLS, neobsahují parabeny, jsou vyráběny striktně podle norem EU. Jedná se o nejnovější generaci produktů.

NOVODOBÁ KŮŽE, ŠPIČKOVÝ VÝSLEDEK - NATINUEL

Ve studiu Buď krásná budete ošetřeni novými biotechnologickými přípravky italské značky Natinuel. Bude vám poskytnuta kompletní péče s bioceutiky Natinuel.Natinuel

Natinuel jsou bioceutika při jejichž realizaci stáli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny, dermatologie, farmacie a kosmetologie. Bioceutika jsou výrobky, jejichž síla, potenciál a jedinečnost je odlišují od jiných estetických výrobků. Výroba produktů Natinuel a jejich reálná hodnota je podložena skutečným vědeckým výzkumem a v konfrontaci jak s laiky, tak s lékaři svou účinností a a kvalitou nezvratná. Bioceutický produkt je výrobek nové generace vysoké dermatologické aktivity. Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buňek. Bioceutika jsou schopny selektivně působit na různé strukturální změny v celém orgánu kůže a v podkoží.

Výroba kosmetiky Natinuel je výhradně realizována v Itálii a je určena pro profesionální odbornou práci pro mimořádný efekt.

Změna, kterou přínáší Natinuel je opravdu úspěšný boj proti stáří. Díky multifunkčním vlastnostem produktů z domácí řady Natinuel, stačí každý den aplikovat jeden produkt na kůži. Používáním domácí péče řady Natinuel výrazně ovlivňujete působení salonního ošetření Natinuel a maximalizujete péči a ochranu Vaší pokožky. Při profesionálním ošetření Natinuel se intenzivně ozdravuje pokožka, následnou domácí péčí se završuje regenerace a návrat přirozených vlastností pokožky.

Bioceutika Natinuel léčí projevy kůže a zárověň jde o spojení péče o tělo a duši. Zrychlené životní tempo, zhoršené podnebí, méně kvalitní strava, přítomnost alergenů v okolí i další aspekty přímo souvisí i se stavem duše, který se může odrážet i ve stavu, vzhledu naší pleti..

Žena, která si chce zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu, předejít a zpomalit stárnutí, využívá přínosu nové rychlé a trvalé krásy Natinuel"


Fakta o Natinuelu

Produkt má depigmentační vlastnosti, má zřejmé a důležité vlastnosti bojující proti stárnutí, má fotoochranné vlastnosti.

Kosmetika může být definováná jako bioceutický výrobek, to znamená, že její síla, její potenciál a jedinečnost ji odlišují od jiných estetických výrobků. Bioceutický produkt je výrobek nové generace.


Jsou to výrobky vysoké dermatologické aktivity (princip lékařství aplikovaného v kosmetice). Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinost a jejich biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buňek.

Bioceutika jsou schopny selektivně působit na různé strukturální změny v celém orgánu kůže a v podkoží.

Moderní bioceutická gama vyvinutá a podložená analýzou vědeckých studií z oblasti kožního stárnutí (crono e foto-aging) a specifických biofunkčních a strukturálních alterací, při kterých dochází k mnohým kožním problémům.

Natinuel je filozofie, která staví výzkum na prvním místě

Věda, pokrok ...klíč k úspěchu


Bioceutika Natinuel jsou specialistou na udržení mladistvého vzhledu, intenzivní omlazení neinvazivním způsobem, pracují nejenom na povrchu pokožky, ale ve všech třech úrovních.

Produkt má depigmentační vlastnosti Má zřejmé a důležité vlastnosti bojující proti stárnutí Má fotoochranné vlastnosti


Na rozdíl od běžných produktů, které působí většinou pouze na první rohovou vrstvu pokožky a pokožka dobře hydratována, vyživená může působit zdravým a svěžím dojmem, při práci s Natinuel produkty se pokožka ozdravuje a stává se svěží, mladistvou, a pleti se navrací správné hydratační vlastnosti.

Natinuel účinkuje a to okamžitě, viditelně a trvale

Tak tedy:

"V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA NATINUEL"


Natinuel nemá neúčinné řady, je promyšlen a koncipován do detailu, mnohonásobně tu platí, že věda a pokrok jsou klíčem k úspěchu.

Natinuel je ...
... terapie domácí bio-chirurgie
Natinuel ...
.....uchovává mládí buněk
Natinuel = vědecký výzkum + Inovace + Kvalita
Natinuel ...
... výrobky působí neinvazivně a respektují kosmetické lékařství

Nová rychlá krása

Natinuel přínáší jiný pohled na svět ...
Natinuel je...
... odpověd´ zákazníkům
...věda aplikovaná v kosmetice a kráse

Co jsou to bioceutika?

Natinuel je bioceutická řada, která se zakládá a která byla formulována na reálných vědeckých základech k jejíž realizaci přispěli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny, dermatologie, farmacie a kosmetologické chemie.
Kosmetika Natinuel je výhradně a zcela realizována v Itálii dvěma kosmetickými továrnami.

  • kromě toho je Natinuel jediná řada výrobků k zevnímu použití v estetickém sektoru, která je schválená ze strany AMIA (Associazione Medici Italiani Antiaging-Asociace italských lékařů Antiaging). Vše je certifikované a prokazatelně naprosto nezvratné. AMIA je italská vědecko-lékařská asociace, nezisková, která v roce 2008 vytvořila divizi estetické medicíny, která čítá k dnešnímu dni cca 150 zapsaných členů, zároveň v těchto letech zahájila a uskutečnila řadu vědeckých školení na různých úrovních a bez jakéhokoli obchodního cíle, kterých se může účastnit kterýkoli člen AMIA bez ohledu na produkty, které používá. Ocenění AMIA je ocenění, které by chtěla každá profesionální řada produktů určená pro salónní péči.

Produkt Interaktive plus vzbuzuje enormní zájem lékařů. Byl ocěněn cenou objev roku 2010 z nezávislé poroty složené výhradně z lékařů.

NATINUEL je značka nová, vznikla v roce 2007, a je distribuována v mnoha státech včetně Itálie, kde je v současnosti demograficky odpovídající množství prestižních salonů v oblasti nabízených služeb.
Cesta kterou se ubírá Natinuel je mostem mezi estetickou péčí o pleť a medicínou.

Tělo a duše... spojení při péči Natinuel. Obličej odráží naši duši, chceme, aby podoba byla co nejvěrnější... přes všechny prožité zkoušky, cestu kterou jsme ušli i věk v naší občance, který nám připadá jako věk někoho jiného...


  • Natinuel nové generace profesionálních produktů péče o obličej. Bioceutika - nejnovější generace kosmetických výrobků z biologicky aktivních látek, které mohou zastavit stárnutí fáze, spustí proces obnovy kůže. Bioceutické výrobky mají významné interaktivní látky s vědecky ověřenou účinností, která se projevuje jako nový druh anti-aging produktů a je to radikální posun ve vnímání kosmetologie. Bioceutika: mají vysokou biochemickou aktivitu, mají významný dopad na boj proti stárnutí, významně účinnější než v kosmetických přípravcích nebo kosmeceutikách, podporují biologickou extracelulární obnovu, epidermální a dermální omlazení, ovlivňuje biochemické mechanismy mimických vrásek.

  • Receptura každého produktu přináší konkrétní a komplexní účinek. Natinuel péče je zaměřena na "orgán pokožku". Kompletní řada Natinuel pro profesionální péči přináší řešení pro veškeré hraniční stavy pokožky, sekundárně omlazuje, udržuje pleť. U zdravé pleti jsou Bioceutika Natinuel jedinou značkou profesionální řady kosmetických bioceutických produktů, která smí používat ochrannou známku AMIA (sdružení italských lékařů pro anti-aging). Patenty týmu složeného z lékařů dermatologů a specialistů na anti-aging jsou na reálném vědeckém výzkumu a zakoupeny exklusivně pro výrobu produktů Natinuel. Mimořádný výsledek při práci s bioceutiky Natinuel je podložený, nezvratný a nenapadnutelný.

Natinuel je řada produktů, přinášející řešení pro veškeré stavy dnešní pleti, zohledňuje změnu prostředí v kterém žijeme, změnu životního stylu a jiné zátěže a nejnovější poznatky vědy.

PRODUKT INTERAKTIVE PLUS, ZÍSKAL OD POROTY SLOŽENÉ Z LÉKAŘŮ A VĚDCŮ CENU ZA OBJEV ROKU 2010 mezi produkty profesionálních přípravků pro anti-aging pokožky.

Certifikáty

Kosmetika Natinuel je výhradně a zcela realizována v Itálii dvěmi kosmetickými továrnami.

Natinuel je jediná řada výrobků k zevnímu použití v estetickém sektoru, která je schválená ze strany AMIA (Associazione Medici Italiani Antiaging-Asociace italských lékařů Antiaging) .

Vše je certifikované a prokazatelně naprosto nezvratné. AMIA je italská vědecko-lékařská asociace, nezisková, která v roce 2008 vytvořila divizi estetické medicíny, která čítá k dnešnímu dni cca 150 zapsaných členů, zároveň v těchto letech zahájila a uskutečnila řadu vědeckých školení na různých úrovních a bez jakéhokoli obchodního cíle, kterých se může účastnit kterýkoli člen AMIA bez ohledu na produkty, které používá.


Ocenění AMIA je ocenění, které by chtěla každá profesionální řada produktů určená pro salónní péči.


Produkt interaktive plus vzbuzuje enormní zájem lékařů a byl oceněn cenou objev roku 2010 z nezávislé poroty složené výhradně z lékařů

Natinuel je značka nová, vznikla v roce 2007, a je distribuována v mnoha státech včetně Itálie, kde je v současnosti demograficky odpovídající množství prestižních salonů v oblasti nabízených služeb.

Interaktivní ošetření

Nové možnosti omlazení pokožky
Přestavba pokožky včetně obličeje, krku, dekoltu

Interaktivní ošetření je synergie souboru látek s vysokými biochemickými a dermatologickými účinky, působící současně a zároveň cíleně na strukturální i funkční změny způsobené chronostárnutím i fotostárnutím

INTERATIVE PLUS P63

Testy provedené na produktu INTERACTIVE PLUS P63 prokázaly, že má mnohé interakce s různými biologickými mechanismy, které jsou základem zdraví a krásy pokožky. Je to metabolický dynamizér, který lze aplikovat v kombinaci i s elektroforézou.
Speciální marker pro echografické vyhodnocení hustoty pokožky v procesu stárnutí.
Zvyšuje syntézu kolagenu

  • Má antioxidační a anti-glykační vlastnosti
  • Aktivuje hloubkovou restrukturalizaci jak BM, (spojovací vrstvy dermis-epidermis), tak MEC (mimobuněčná matrice) a omlazování epidermis další, během speciálních seminářů Natinuel pochopíte veškeré souvislosti a opravdovou výjimečnost materiálů Natinuel

Produkt má depigmentační vlastnosti, má zřejmé a důležité vlastnosti bojující proti stárnutí. Má fotoochranné vlastnosti